<< Lokakuu Marraskuu 2018 Joulukuu >>
maanantaitiistaikeskiviikkotorstaiperjantailauantaisunnuntai
29.10. 30.10. 31.10. 1.11. 2.11. 3.11. 4.11.
18:00 Kuntopiiri / jumppa klo 18.00-19.00 In9 Out3
 
18:00 HNC-yösuunnistus In6 Out3
18:00 Uudenmaan yö-cup, Lynx In1 Out1
17:45 Pihkatassujen salivuoro klo 17.45-19.15 In9 Out4
10:00 Raatojuoksu In18 Out1
10:00 Vaellus Keimolan Kaiun majalta In9 Out1
19:15 Lentopalloa klo 19:15 - 20:45 In2 Out2
         
10:00 Pihkatassujen vaellus In7 Out3
             
5.11. 6.11. 7.11. 8.11. 9.11. 10.11. 11.11.
18:00 Kuntopiiri / jumppa klo 18.00-19.00 In11 Out2
 
18:00 HNC-yösuunnistus In8 Out3
18:00 Uudenmaan yö-cup, EsSu In0 Out3
17:45 Pihkatassujen salivuoro klo 17.45-19.15 In10 Out4
10:00 XX Itä-Hakkilan kierros In22 Out2
10:00 Vaellus Gillerbergetillä In10 Out0
19:15 Lentopalloa klo 19:15 - 20:45 In1 Out1
     
18:00 Kultainen leiri 9.-11.11. In5 Out3
10:00 II Itä-Hakkilan tassuttelu In8 Out1
10:00 Pihkatassujen vaellus In6 Out4
             
12.11. 13.11. 14.11. 15.11. 16.11. 17.11. 18.11.
18:00 Kuntopiiri / jumppa klo 18.00-19.00 In9 Out2
17:45 Pirkkolan testijuoksu In4 Out4
18:00 HNC-yösuunnistus In7 Out3
18:00 Uudenmaan yö-cup, Paloheinä In6 Out4
17:45 Pihkatassujen salivuoro klo 17.45-19.15 In12 Out4
10:00 Taitoharjoitus, käyrä, RR In0 Out2
10:00 Vaellus Luukissa / Velskolan Pitkäjärven kierros In3 Out1
19:15 Lentopalloa klo 19:15 - 20:45 In1 Out1
         
10:00 Pihkatassujen vaellus In3 Out2
             
19.11. 20.11. 21.11. 22.11. 23.11. 24.11. 25.11.
18:00 Kuntopiiri / jumppa klo 18.00-19.00 In2 Out1
 
18:00 HNC-yösuunnistus In2 Out1
17:30 Uudenmaan yö-cup, Brobacka In0 Out1
17:45 Pihkatassujen salivuoro klo 17.45-19.15 In2 Out0
 
10:00 Vaellus Vaakkoissa In2 Out0
19:15 Lentopalloa klo 19:15 - 20:45 In1 Out0
         
10:00 Pihkatassujen vaellus In1 Out1
           
17:00 Pihkatassujen kauden päättäjäiset In17 Out1
26.11. 27.11. 28.11. 29.11. 30.11. 1.12. 2.12.
08:00 Yläkoululeiritys Kisakalliossa 26.-29.11. In0 Out0
 
18:00 HNC-yösuunnistus In2 Out0
18:00 Uudenmaan yö-cup, EsAk In0 Out0
17:45 Pihkatassujen salivuoro klo 17.45-19.15 In0 Out1
10:00 Taitoharjoitus, käyrä, SKUusi In0 Out0
10:00 Korttelirastit In0 Out0
18:00 Kuntopiiri / jumppa klo 18.00-19.00 In1 Out4
           
19:15 Lentopalloa klo 19:15 - 20:45 In0 Out0
           
Nimenhuuto.com on hyvä palvelu urheilijoille: joukkeiden nettikalentereissa jo 11 892 621 treeniä, matsia ja muuta tapahtumaa.